TELEFON +90384 213 99 96   GSM:+90531 265 84 71   E-MAIL    INFO@SAYDAMOSGB.COM.TR
Copyright © 2019  All Right Reserved Petra Cave Suites
HAKKIMIZDA
Şirketimiz, bünyesinde tüm sınıflarda (A-B-C) belgeli ve tecrübeli “İş Güvenliği Uzmanları” istihdam etmekte ve bu uzmanlar aracılığıyla, mevcut mevzuat çerçevesinde işyerlerine ihtiyaç duydukları iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili tüm teknik hizmet, uygulama ve eğitim hizmetlerini vermekteyiz.

Ortak Sağlık Güvenlik Birimleri tecrübe bazlı değil iş güvenliği uzmanları ve işyeri hekimlerini tecrübe bazlı değerlendirilebilen, esas olarak yasa ve yönetmeliklere uygunluk derecelerine göre başarılı sayılan kuruluşlardır. SAYDAM OSGB, uzman ve hekim seçimlerinde hassas, iş akış şemalarında dikkatli, görev tanımlarında tutarlı olarak oluşturduğu ekibi ile hem tecrübeli hem de yetenekleri ile ön planda olmayı hedeflemektedir.

İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri konularında, kaliteden taviz vermeden toplam kalite yönetimi ilkelerini esas alarak, sürekli gelişmek, sınırsız müşteri memnuniyeti sağlamak, başta müşterilerimiz olmak üzere, iş yaptığımız kişi ve kuruluşlarla, dürüst ve saygılı ilişkiler kurmak, onlarla başarı ve gücümüzü paylaşmak, sektörümüzde öncü olmaktır.

SAYDAM OSGB olarak standart uygulamaları yasa ve yönetmeliklere uygun, mevzuata göre yaptığımızı itiraf ediyoruz. Bizim diğerlerinden farkımız standart uygulamaların üstüne ilave ettiklerimiz. Detay farklılıkların her biri için size sunum yapıyor, uyguluyor ve başarıyı hep beraber paylaşarak kalıcı çözümler sunmaktır.
SAYDAM OSGB NEVŞEHİR
Referanslarımız
Whatsapp
Bize Ulaşın
+90 531 265 84 71
Sosyal Medya
Saydam OSGB Nevşehir

Telefon
0384 213 99 96
E-Posta
info@saydamosgb.com.tr
Adres
80. Yıl Bulvarı Güzelyurt Mah Çalışkan Sok No:21/1 NEVŞEHİR
Harita
русскоговорящих гидов в стамбуле русскоговорящий гид в анталии kapadokyada kahvaltı cappadocia tours nevşehir sigorta nevşehir evden eve nakliyat